Do czego tak naprawdę służą Privacy Pods?

 Strona główna / Wyposaż swoje biuro / Do czego tak naprawdę służą Privacy Pods?

Do czego tak naprawdę służą Privacy Pods?

Meble biurowe przeszły długą drogę w ciągu ostatnich kilku lat.

Jeśli spojrzeć na rodzaje biur w miejscu 10 lub 15 lat temu, wyglądają drastycznie różne od jak wyglądają teraz. Wtedy meble biurowe były niezwykle podstawowe. Tak, słyszeliśmy o ergonomicznych krzesłach biurowych i tym podobnych, ale były to dość duże i nieporęczne sprawy w porównaniu z opływowymi wersjami, które widzimy teraz.

Istnieje wiele innych rodzajów mebli, które również wprowadziły się do świata projektowania biur. Na przykład, kabiny biurowe i przegrody są teraz bardzo częstym zjawiskiem w wielu plan otwarty biura, próbując stworzyć bardziej praktyczną i produktywną sytuację z biura, które mieści wiele osób, wszystkich pracujących nad różnymi zadaniami.

Znalezienie przestrzeni i prywatności w biurze otwartym może być bardzo trudne. otwarty plan biuro. To może być stresująca sytuacja do pracy w zbyt i dlatego wiele różnych rodzajów mebli zostały opracowane.

Zanim porozmawiamy o jednej szczególnej opcji mebli, która może zrewolucjonizować środowisko biurowe na planie otwartym, sprawdź ten film, który daje kilka przydatnych wskazówek, jak zachować zdrowy rozsądek w ruchliwym biurze na planie otwartym!

Jak widać, znalezienie prywatności i ciszy w tego typu biurze jest niezbędne, jeśli chcesz być produktywny. Jeden typ meble ty możesz używać jest dzwonił prywatność strąk.

Co to jest prywatność Pod?

Nazwa naprawdę daje znać, ale jest to rodzaj zamkniętej kabiny, która daje przestrzeń i prywatność podczas pracy. Różnica między kabinami a podami polega na tym, że kabiny mogą być małe lub mogą posiadać ściany, które są połowa wysokości. Pod, z drugiej strony, ma wysokie ściany i zamyka osobę, oprócz przedniego otworu.

Podsionki często mają małe wbudowane Stoliki, które mogą obracać się do wewnątrz lub być zamocowane na stałe, pozwalają pracownikom skupić się i skoncentrować, gdy naprawdę potrzebują odrobiny spokoju. Można je wykorzystać jako część zwinnego miejsca pracy lub po prostu jako dodatek do ruchliwego, współczesnego środowiska biurowego.

Poduszki prywatności są zatem idealne do pracy, która wymaga przestrzeni. Kabiny są również dobrym rozwiązaniem w tym zakresie, ale są również idealne do współpracy. Kabiny mają zazwyczaj tylko przestrzeń dla jednej osoby, co oznacza, że jest to dobry wybór dla dużych i ruchliwych biur. Oznacza to, że pracownicy mogą korzystać z prywatnej kabiny, gdy mają do wykonania zadanie, na którym muszą się skoncentrować i nie potrzebują rozproszenia uwagi, które odciągałoby ich od tego, co robią. Mogą one być również wykorzystywane do szybkich czasów outs zbyt, być może, gdy wszystko staje się trochę zbyt wiele, a stres zaczyna pukać na ich biurku.

Prywatność strąki są może nie tak wielofunkcyjny jak kabiny, ale służą one bardzo ważną funkcję. Jeśli chodzi o zwiększenie produktywności i zmniejszenie liczby błędów, strąki są dobrym wyborem. Jeśli przeprojektowujesz swoje biuro w dowolnym czasie w najbliższym czasie lub chcesz spojrzeć na nowe i innowacyjne meble biurowe, strąki prywatności powinny zdecydowanie znaleźć się na twojej liście zakupów.